MLVA06V26C100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA06V26C100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MLVA06V26C100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 37V 30A 0603
lomakkeissa: MLVA06V26C100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
MLVA06V26C100-R: n tekniset tiedot
Osa numero MLVA06V26C100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus VARISTOR 37V 30A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1035157 pcs Tietolomake MLVA06V26C100-R.pdf
Varistorijännite (Typ) 37V Varistorin jännite (min) 32V
Varistorin jännite (maksimi) 42V Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 283-4667-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 26V
Suurin AC volttia 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.10J Yksityiskohtainen kuvaus 37V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Surge 30A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz