MPI2520R0-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2520R0-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI2520R0-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.2A 124 MOHM
lomakkeissa: MPI2520R0-2R2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MPI2520R0-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI2520R0-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.2A 124 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 81215 pcs Tietolomake MPI2520R0-2R2-R.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Shielded Sarja MPI2520
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet 283-4473-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 2.2A 124 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 124 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.2A Nykyinen - värikylläisyys 2.4A