MPI4015V2-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4015V2-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4015V2-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.5A 115 MOHM
lomakkeissa: 1.MPI4015V2-4R7-R.pdf2.MPI4015V2-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MPI4015V2-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4015V2-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 2.5A 115 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61420 pcs Tietolomake 1.MPI4015V2-4R7-R.pdf2.MPI4015V2-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja MPI40-V2
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 283-4710-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.059" (1.50mm) Taajuus - Self Resonant 22MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 130 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.2A Nykyinen - värikylläisyys 3A