MPI4020V2-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4020V2-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4020V2-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1A 350 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.MPI4020V2-220-R.pdf2.MPI4020V2-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
MPI4020V2-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4020V2-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1A 350 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 136823 pcs Tietolomake 1.MPI4020V2-220-R.pdf2.MPI4020V2-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja MPI40-V2
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 283-4716-2
MPI4020V2-220-R-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant 9.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 402 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 402 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.2A Nykyinen - värikylläisyys 1.65A