MPI4040R1-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R1-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4040R1-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 1.2A 370 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.MPI4040R1-100-R.pdf2.MPI4040R1-100-R.pdf
  • Viesti
MPI4040R1-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4040R1-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.2A 370 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4112 pcs Tietolomake 1.MPI4040R1-100-R.pdf2.MPI4040R1-100-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPI4040
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1816 (4540 Metric)
Muut nimet 283-4124-2
MPI4040R1100R
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 370 mOhm 1816 (4540 Metric) DC Resistance (DCR) 370 mOhm
Nykyinen arvostelu 1.2A Nykyinen - värikylläisyys 2.8A