MPIA4015V2-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4015V2-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4015V2-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4015V2-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MPIA4015V2-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4015V2-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53474 pcs Tietolomake MPIA4015V2-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA40-V2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 283-4723-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.059" (1.50mm) Taajuus - Self Resonant 31MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3A 92 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 92 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3A Nykyinen - värikylläisyys 3.2A