MPIA4040R1-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R1-2R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4040R1-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4040R1-2R2-R.pdf
  • Viesti
MPIA4040R1-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4040R1-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5886 pcs Tietolomake MPIA4040R1-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA4040
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.6A
Nykyinen - värikylläisyys 5.9A