MPIA4040R3-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R3-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPIA4040R3-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 3.8A 36 MOHM SMD
lomakkeissa: MPIA4040R3-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MPIA4040R3-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPIA4040R3-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 3.8A 36 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49279 pcs Tietolomake MPIA4040R3-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
suojaus Shielded Sarja MPIA4040
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4501-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.8A Nykyinen - värikylläisyys 8.2A