PA-5R0H474-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PA-5R0H474-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PA-5R0H474-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
lomakkeissa: PA-5R0H474-R.pdf
  • Viesti
PA-5R0H474-R: n tekniset tiedot
Osa numero PA-5R0H474-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus CAP 470MF -20% +80% 5V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3888 pcs Tietolomake PA-5R0H474-R.pdf
Jännite - Rated 5V Toleranssi -20%, +80%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.906" L x 0.839" W (23.00mm x 21.30mm)
Sarja PowerStor PA Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 283-4259
PA-5R0H474-R-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Lead Spacing 0.209" (5.30mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 1kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 200 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapasitanssi 470mF