POE13W3VERS-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
POE13W3VERS-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: POE13W3VERS-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD
lomakkeissa: POE13W3VERS-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
140 pcs
  • Viesti
POE13W3VERS-R: n tekniset tiedot
Osa numero POE13W3VERS-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus TRANSFRMR 100UH 13W 1.7A 12P SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 22326 pcs Tietolomake POE13W3VERS-R.pdf
Jännite - Ensisijainen - Jännite - Isolation 1500Vrms
Jännite - Lisävaruste - Tyyppi Configurable (For DC/DC)
Koko / Dimension 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm) Sarja PoE
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet 513-1107-2
POE13W3VERS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tarkoitettu Chipset - Induktanssi @ Taajuus 100µH @ 100kHz
Korkeus - Istuva (Max) 0.404" (10.25mm) Taajuus 250kHz
Jalanjälki 0.709" L x 1.024" W (18.00mm x 26.00mm) Chipset Valmistaja -