POE26W5V-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
POE26W5V-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: POE26W5V-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus TRANSFRMR 160UH 26W 2.6A POE SMD
lomakkeissa: POE26W5V-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
115 pcs
  • Viesti
POE26W5V-R: n tekniset tiedot
Osa numero POE26W5V-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus TRANSFRMR 160UH 26W 2.6A POE SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18885 pcs Tietolomake POE26W5V-R.pdf
Jännite - Ensisijainen - Jännite - Isolation 1500Vrms
Jännite - Lisävaruste - Tyyppi Configurable (For DC/DC)
Koko / Dimension 0.846" L x 0.866" W (21.50mm x 22.00mm) Sarja PoE
Pakkaus Tape & Reel (TR) Muut nimet 513-1385-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
tarkoitettu Chipset - Induktanssi @ Taajuus 160µH @ 100kHz
Korkeus - Istuva (Max) 0.425" (10.80mm) Taajuus 300kHz
Jalanjälki 0.846" L x 1.161" W (21.50mm x 29.50mm) Chipset Valmistaja -