RL0607-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL0607-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 2.23A 38 MOHM TH
lomakkeissa: RL0607-6R8-R.pdf
  • Viesti
RL0607-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero RL0607-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 2.23A 38 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6046 pcs Tietolomake RL0607-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.224" Dia (5.70mm)
suojaus Unshielded Sarja RL0607
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10kHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.287" (7.30mm)
Taajuus - Self Resonant 26MHz Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.23A 38 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.23A
Nykyinen - värikylläisyys 1.82A