RL1011-471-R
Tuote-esittely
Osa numero: RL1011-471-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470UH 601MA 843 MOHM
lomakkeissa: RL1011-471-R.pdf
  • Viesti
RL1011-471-R: n tekniset tiedot
Osa numero RL1011-471-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470UH 601MA 843 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 209171 pcs Tietolomake RL1011-471-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10kHz
induktanssi 470µH Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
Taajuus - Self Resonant 2MHz Yksityiskohtainen kuvaus 470µH Unshielded Wirewound Inductor 601mA 843 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 843 mOhm Max Nykyinen arvostelu 601mA
Nykyinen - värikylläisyys 690mA