S-8301-12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S-8301-12-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
lomakkeissa: S-8301-12-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
S-8301-12-R: n tekniset tiedot
Osa numero S-8301-12-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1791 pcs Tietolomake S-8301-12-R.pdf
Jännite 300V päättyminen Style Screw Terminal
Sarja S-8000 Suuntautuminen -
Lukumäärä Circuits 12 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tuulettimen tyyppi Block sulake Tyyppi Cartridge
sulake Mitat 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) For Use With / Oheistuotteet 3AG
Yksityiskohtainen kuvaus Fuse Block 300V 12 Circuit Cartridge Chassis Mount Yhteydenotto Material Spring Bronze