S500-3.15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S500-3.15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus S500 3.15A BUSS FUSE
lomakkeissa: S500-3.15-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
S500-3.15-R: n tekniset tiedot
Osa numero S500-3.15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S500 3.15A BUSS FUSE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 26534 pcs Tietolomake S500-3.15-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S500 Vasteaika Fast
Pakkaus - Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet S500-3-15-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Sulaminen I²t 13
sulake Tyyppi Cartridge, Glass DC Cold Resistance 0.025 Ohms
Nykyinen arvostelu 3.15A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 35A Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S500-2.5-R
S500-2.5-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S500 2.5A BUSS FUSE
Varastossa: 28252 pcs
ladata: S500-2.5-R.pdf
RFQ
S500-315-R
S500-315-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S500 315MA BUSS FUSE
Varastossa: 19685 pcs
ladata: S500-315-R.pdf
RFQ
Kuvaus: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
ladata: S500-200-R.pdf
Kuvaus: S500 5A BUSS FUSE
Kuvaus: S500 2A BUSS FUSE
Kuvaus: S500 4A BUSS FUSE