S500-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S500-630-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus S500 630MA BUSS FUSE
lomakkeissa: S500-630-R.pdf
  • Viesti
S500-630-R: n tekniset tiedot
Osa numero S500-630-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus S500 630MA BUSS FUSE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 25289 pcs Tietolomake S500-630-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S500 Vasteaika Fast
Pakkaus - Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Sulaminen I²t 0.35 sulake Tyyppi Cartridge, Glass
DC Cold Resistance 0.2 Ohms Nykyinen arvostelu 630mA
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 35A
Hyväksynnät BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Liittyvät tuotteet
S501-1.25-R
S501-1.25-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 17391 pcs
ladata: S501-1.25-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: S500 5A BUSS FUSE
Varastossa: 22978 pcs
ladata: S500-5-R.pdf
RFQ
Kuvaus: S501 1A BUSS FUSE