S505-3.15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S505-3.15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S505-3.15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
lomakkeissa: S505-3.15-R.pdf
  • Viesti
S505-3.15-R: n tekniset tiedot
Osa numero S505-3.15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18970 pcs Tietolomake S505-3.15-R.pdf
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Sarja S505 Vasteaika Slow
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 5mm x 20mm
Muut nimet S505-3-15-R Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 36.6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 0.0305 Ohms
Nykyinen arvostelu 3.15A Väri -
Katkaisukyky @ Jännite 1.5kA Hyväksynnät BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Liittyvät tuotteet
S505-6.3-R
S505-6.3-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 16350 pcs
ladata: S505-6.3-R.pdf
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM
Varastossa: 20478 pcs
ladata: S505-2.5-R.pdf
RFQ
Kuvaus: FUSE CERAMIC 5A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 4A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Kuvaus: FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna