SD12-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD12-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD12-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM
lomakkeissa: SD12-R47-R.pdf
  • Viesti
SD12-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD12-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100774 pcs Tietolomake SD12-R47-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Muut nimet SD12-R47
SD12-R47-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.19A 24.6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 24.6 mOhm
Nykyinen arvostelu 3.19A Nykyinen - värikylläisyys 3.86A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD1206S040S1R0
SD1206S040S1R0
valmistajat: AVX Corporation
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 1A 1206
Varastossa: 143146 pcs
ladata: SD1206S040S1R0.pdf
RFQ
SD12-820-R
SD12-820-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 82UH 326MA 2.36 OHM
Varastossa: 85947 pcs
ladata: SD12-820-R.pdf
RFQ
SD12-7
SD12-7
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: TVS DIODE 12V 25V SOD323