SD18-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD18-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 2.73A 34.5 MOHM
lomakkeissa: SD18-1R5-R.pdf
  • Viesti
SD18-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD18-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 2.73A 34.5 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87854 pcs Tietolomake SD18-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Muut nimet SD18-1R5
SD18-1R5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.73A 34.5 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 34.5 mOhm
Nykyinen arvostelu 2.73A Nykyinen - värikylläisyys 2.49A