SD20C-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD20C-101-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 495MA 1.06 OHM
lomakkeissa: SD20C-101-R.pdf
  • Viesti
SD20C-101-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD20C-101-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100UH 495MA 1.06 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6732 pcs Tietolomake SD20C-101-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD20C
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Wirewound Inductor 495mA 1.06 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.06 Ohm Nykyinen arvostelu 495mA
Nykyinen - värikylläisyys 283mA