SD25-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD25-821-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD25-821-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 230MA 5.04 OHM
lomakkeissa: SD25-821-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2900 pcs
  • Viesti
SD25-821-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD25-821-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 820UH 230MA 5.04 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76729 pcs Tietolomake SD25-821-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet SD25-821
SD25-821-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 230mA 5.04 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.04 Ohm
Nykyinen arvostelu 230mA Nykyinen - värikylläisyys 139mA