SD3110-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3110-221-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 106MA 9.46 OHM
lomakkeissa: SD3110-221-R.pdf
  • Viesti
SD3110-221-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3110-221-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 220UH 106MA 9.46 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4574 pcs Tietolomake SD3110-221-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
suojaus Shielded Sarja SD3110
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 220µH Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Wirewound Inductor 106mA 9.46 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.46 Ohm Nykyinen arvostelu 106mA
Nykyinen - värikylläisyys 120mA