SD3110-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3110-8R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 480MA 432 MOHM
lomakkeissa: SD3110-8R2-R.pdf
  • Viesti
SD3110-8R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3110-8R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 480MA 432 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3347 pcs Tietolomake SD3110-8R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
suojaus Shielded Sarja SD3110
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 8.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 480mA 432 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 432 mOhm Nykyinen arvostelu 480mA
Nykyinen - värikylläisyys 530mA