SD3112-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3112-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3112-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 953 MOHM
lomakkeissa: SD3112-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4100 pcs
  • Viesti
SD3112-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3112-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 953 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107722 pcs Tietolomake SD3112-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
suojaus Shielded Sarja SD3112
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 953 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 953 mOhm Nykyinen arvostelu 370mA
Nykyinen - värikylläisyys 370mA