SD3118-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3118-102-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3118-102-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 87MA 20.9 OHM SMD
lomakkeissa: SD3118-102-R.pdf
  • Viesti
SD3118-102-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3118-102-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1MH 87MA 20.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6199 pcs Tietolomake SD3118-102-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
suojaus Shielded Sarja SD3118
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1mH Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Shielded Wirewound Inductor 87mA 20.9 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20.9 Ohm Nykyinen arvostelu 87mA
Nykyinen - värikylläisyys 83mA