SD53-1R1-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD53-1R1-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.1UH 3.25A 20 MOHM
lomakkeissa: SD53-1R1-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2600 pcs
  • Viesti
SD53-1R1-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD53-1R1-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.1UH 3.25A 20 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103278 pcs Tietolomake SD53-1R1-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD53
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.1µH Shielded Wirewound Inductor 3.25A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.25A
Nykyinen - värikylläisyys 4.8A