SD53-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-6R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD53-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.65A 68 MOHM
lomakkeissa: SD53-6R8-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SD53-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD53-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.65A 68 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37761 pcs Tietolomake SD53-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SD53
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1456-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.65A 68 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 68 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.65A Nykyinen - värikylläisyys 1.85A