SD6030-7R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6030-7R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6030-7R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 7.8UH 2.38A 53 MOHM
lomakkeissa: SD6030-7R8-R.pdf
  • Viesti
SD6030-7R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6030-7R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 7.8UH 2.38A 53 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146979 pcs Tietolomake SD6030-7R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Muut nimet 513-1474-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 7.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 7.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.38A 53 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 53 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.38A Nykyinen - värikylläisyys 1.6A