SD7030-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD7030-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 5.5A 12 MOHM SMD
lomakkeissa: SD7030-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SD7030-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD7030-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 5.5A 12 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110602 pcs Tietolomake SD7030-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD7030
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Nykyinen arvostelu 5.5A
Nykyinen - värikylläisyys 4.5A