SD7030-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD7030-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD7030-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.7A 24 MOHM SMD
lomakkeissa: SD7030-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SD7030-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD7030-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.7A 24 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 104803 pcs Tietolomake SD7030-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD7030
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1481-2
SD70303R3R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 24 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.7A Nykyinen - värikylläisyys 3A