SDH3812-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDH3812-2R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 1.37A 124 MOHM
lomakkeissa: 1.SDH3812-2R2-R.pdf2.SDH3812-2R2-R.pdf
  • Viesti
SDH3812-2R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDH3812-2R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 1.37A 124 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5224 pcs Tietolomake 1.SDH3812-2R2-R.pdf2.SDH3812-2R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
suojaus Shielded Sarja SDH3812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.37A 124 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 124 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.37A
Nykyinen - värikylläisyys 1.9A