SDQ25-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-681-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDQ25-681-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 677.4UH SMD
lomakkeissa: SDQ25-681-R.pdf
  • Viesti
SDQ25-681-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDQ25-681-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 677.4UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53260 pcs Tietolomake SDQ25-681-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SDQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä kelat 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssi - kytketty sarjaan 2.7mH Induktanssi - kytketty rinnakkain 677.4µH
Korkeus 0.098" (2.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 2.7mH Inductance - Connected in Series 677.4µH Inductance - Connected in Parallel 6.45 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 197mA Nonstandard
DC-vastus (DCR) - sarja 25.78 Ohm DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 6.45 Ohm
Nykyinen saturaatio - sarja 77mA Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 155mA
Virta-arvo - sarja 98mA Nykyinen Rating - Parallel 197mA