TR2/6125FF2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
TR2/6125FF2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TR2/6125FF2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
lomakkeissa: TR2/6125FF2-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
TR2/6125FF2-R: n tekniset tiedot
Osa numero TR2/6125FF2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 297973 pcs Tietolomake TR2/6125FF2-R.pdf
Voltage Rating - DC 72V Voltage Rating - AC 125V
Koko / Dimension 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) Sarja 6125FF
Vasteaika Fast Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2410 (6125 Metric) Muut nimet 283-2956-2
6125FF2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Sulaminen I²t 1.67
DC Cold Resistance 0.049 Ohms Nykyinen arvostelu 2A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 50A