UP0.4UC-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP0.4UC-151-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: UP0.4UC-151-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
UP0.4UC-151-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP0.4UC-151-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147020 pcs Tietolomake UP0.4UC-151-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™ 0.4UC
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP0-4UC-151-R Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.115" (2.92mm) Taajuus - Self Resonant 6MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys 270mA