UP1B-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP1B-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 4.2A 20 MOHM SMD
lomakkeissa: UP1B-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
  • Viesti
UP1B-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP1B-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 4.2A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 159545 pcs Tietolomake UP1B-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP1B-1R5
UP1B-1R5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.2A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A