UP2C-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2C-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP2C-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 5.62A 11.7 MOHM
lomakkeissa: UP2C-4R7-R.pdf
  • Viesti
UP2C-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP2C-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 5.62A 11.7 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6788 pcs Tietolomake UP2C-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™ 2C
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP2C-4R7
UP2C-4R7-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 5.62A 11.7 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.7 mOhm
Nykyinen arvostelu 5.62A Nykyinen - värikylläisyys 6.2A