UP3B-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-6R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: UP3B-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 5.8A 18.3 MOHM
lomakkeissa: UP3B-6R8-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
450 pcs
  • Viesti
UP3B-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero UP3B-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 5.8A 18.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83824 pcs Tietolomake UP3B-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
suojaus Unshielded Sarja UNI-PAC™
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet UP3B-6R8
UP3B-6R8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.268" (6.80mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 18.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18.3 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.8A Nykyinen - värikylläisyys 6.2A