208-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 208-10LPST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
lomakkeissa: 208-10LPST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
208-10LPST: n tekniset tiedot
Osa numero 208-10LPST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 140744 pcs Tietolomake 208-10LPST.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 208
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 208010LPST
20810LPST
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.086" (27.58mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.299" (7.60mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 50mA 24VDC
Nykyinen arvostelu 50mA Yhteydenotto Material -
Yhteydenotto Finish Tin Piiri SPST
Body Material Plastic Actuator Type Slide (Standard)
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
208-2
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
Varastossa: 139545 pcs
ladata: 208-2.pdf
RFQ
208-2S
208-2S
Varastossa: 218450 pcs
ladata: 208-2S.pdf
RFQ
208-12LPST
208-12LPST
ladata: 208-12LPST.pdf
208
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: CLIP BATTERY FOR D CELL STEEL
ladata: 208.pdf
208-10ST
208-10ST
ladata: 208-10ST.pdf
ladata: 208-12ST.pdf
ladata: 208-1S.pdf
208-10
ladata: 208-10.pdf
ladata: 208-2LPST.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna