210-10ESFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 210-10ESFD
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 210-10ESFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
210-10ESFD: n tekniset tiedot
Osa numero 210-10ESFD Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153257 pcs Tietolomake 210-10ESFD.pdf
Pestävä No Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 210
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 210010ESFD
21010ESFD
210B010ESFD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.058" (26.87mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.204" (5.18mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 1,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper