210-12MSFD
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 210-12MSFD
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 210-12MSFD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1005 pcs
  • Viesti
210-12MSFD: n tekniset tiedot
Osa numero 210-12MSFD Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124393 pcs Tietolomake 210-12MSFD.pdf
Pestävä No Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 210
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet 210012MSFD
21012MSFD
210B012MSFD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.258" (31.95mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.190" (4.83mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 1,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SPST
Body Material - Actuator Type Slide (Standard)
toimilaite Level Raised
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
210-12MST
210-12MST
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Varastossa: 121015 pcs
ladata: 210-12MST.pdf
RFQ
valmistajat: Mill-Max
Kuvaus: CONN IC SKT DBL
Varastossa: 7563 pcs
ladata: 210-13-306-41-001000.pdf
RFQ
210-12MSF
210-12MSF