218-10LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
218-10LPST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 218-10LPST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
lomakkeissa: 218-10LPST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
5005 pcs
  • Viesti
218-10LPST: n tekniset tiedot
Osa numero 218-10LPST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62212 pcs Tietolomake 218-10LPST.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 218
Piki 0.050" (1.27mm), Half Pakkaus Tube
Muut nimet 218010LPST
21810LPST
CT21810LPST
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
mekaaninen Life - Pituus 0.546" (13.87mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.104" (2.65mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 1,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Nykyinen arvostelu 25mA
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material -
Actuator Type Slide (Standard) toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
218-10LPSJ
218-10LPSJ
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Varastossa: 75854 pcs
ladata: 218-10LPSJ.pdf
RFQ
218-10LPSTJF
218-10LPSTJF
Varastossa: 90511 pcs
ladata: 218-10LPSTJF.pdf
RFQ
218-10LPSTJ
218-10LPSTJ
ladata: 218-10LPSTJ.pdf
218-10LPSTF
218-10LPSTF