219-12LPSTJRF
Tuote-esittely
Osa numero: 219-12LPSTJRF
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
lomakkeissa: 219-12LPSTJRF.pdf
  • Viesti
219-12LPSTJRF: n tekniset tiedot
Osa numero 219-12LPSTJRF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94408 pcs Tietolomake 219-12LPSTJRF.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 20VDC
päättyminen Style J Lead Sarja 219
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 219012LPSTJRF
21912LPSTJRF
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 1.258" (31.95mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.200" (5.08mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Sähköinen Life 2,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper