220ADA16
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
220ADA16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 220ADA16
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
lomakkeissa: 220ADA16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
66 pcs
132 pcs
264 pcs
528 pcs
1056 pcs
5016 pcs
  • Viesti
220ADA16: n tekniset tiedot
Osa numero 220ADA16 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37470 pcs Tietolomake 220ADA16.pdf
Pestävä No Voltage Rating 50VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 220
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet CT3068 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000 Steps
Pituus 0.283" (7.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.144" (3.66mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 10,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper