222AMVABR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
222AMVABR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 222AMVABR
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: 222AMVABR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
222AMVABR: n tekniset tiedot
Osa numero 222AMVABR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH TACT SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 596238 pcs Tietolomake 222AMVABR.pdf
päättyminen Style Gull Wing kytkin matka 0.25mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja 222A
Pakkaus Tape & Reel (TR) ääriviivat 6.20mm x 6.20mm
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C käyttövoima 260gf
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 200,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Standard toimilaite Suunta Top Actuated
toimilaite Material - Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 4.30mm