254TA103C50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254TA103C50A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 254TA103C50A
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
lomakkeissa: 254TA103C50A.pdf
  • Viesti
254TA103C50A: n tekniset tiedot
Osa numero 254TA103C50A Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4278 pcs Tietolomake 254TA103C50A.pdf
Toleranssi ±30% Koko / Dimension Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Sarja 254 Rotation Angle 50°
paneeli tila 10 kOhms Virta (wattia) 0.0125W
Pakkaus Bulk Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 2 Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W