353VB3C14CT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 353VB3C14CT
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
lomakkeissa: 1.353VB3C14CT.pdf2.353VB3C14CT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
353VB3C14CT: n tekniset tiedot
Osa numero 353VB3C14CT Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53768 pcs Tietolomake 1.353VB3C14CT.pdf2.353VB3C14CT.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi VCXO
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 353
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo HCMOS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 14.318MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 25mA