375LB6C2000T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
375LB6C2000T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 375LB6C2000T
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
lomakkeissa: 1.375LB6C2000T.pdf2.375LB6C2000T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
375LB6C2000T: n tekniset tiedot
Osa numero 375LB6C2000T Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5427 pcs Tietolomake 1.375LB6C2000T.pdf2.375LB6C2000T.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi VCXO
Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Sarja 375
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVDS
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 200MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 55mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm