416F32012CDR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F32012CDR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 416F32012CDR
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT
lomakkeissa: 416F32012CDR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
416F32012CDR: n tekniset tiedot
Osa numero 416F32012CDR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 32.000 MHZ 18PF SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 203239 pcs Tietolomake 416F32012CDR.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Sarja 416 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 18pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 32MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 32MHz ±10ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead