416F40612AST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40612AST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 416F40612AST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT
lomakkeissa: 416F40612AST.pdf
  • Viesti
416F40612AST: n tekniset tiedot
Osa numero 416F40612AST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6114 pcs Tietolomake 416F40612AST.pdf
Tyyppi MHz Crystal Koko / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Sarja 416 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi Series Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Taajuussietoisuus ±10ppm
taajuus vakaus ±20ppm Taajuus 40.61MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus 40.61MHz ±10ppm Crystal Series 100 Ohms 4-SMD, No Lead