450D103PR16
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450D103PR16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450D103PR16
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
lomakkeissa: 450D103PR16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
450D103PR16: n tekniset tiedot
Osa numero 450D103PR16 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25235 pcs Tietolomake 450D103PR16.pdf
Toleranssi ±20% päättyminen Style Solder Lug
lämpötila kerroin - kynttilä Linear
Koko - Body Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) Sarja Stock Pot™ 450
Kierto 300° resistiivinen Material Carbon
Resistance (ohmia) 10k Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 450D103-8
Kierrosten lukumäärä 1 Gangtien lukumäärä 1
Asennustyyppi Panel Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug Holkki Thread 3/8-32
Sisäänrakennettu kytkin None säätö Tyyppi User Defined
Actuator Type Round toimilaite Pituus 2.000" (50.80mm)
toimilaite Halkaisija 0.250" (6.35mm)